מטהר אוויר יכול לתרום תרומה גדולה לאווירה ולתחושה בבית ובמשרד.
מעבר לעובדה שמטהר אוויר מפיג ריחות רעים ומפיץ ריח נעים, בכוחו להתגבר על מיני מזיקים שונים הנמצאים באוויר – כך שהחשיבות שלו היא גם בריאותית.
אז אם אתם מחפשים מטהר אוויר לבית ולמשרד ישנם מספר פרמטרים אשר יהיו בעלי השפעה על הבחירה:

סוג מטהר האוויר: קיימים סוגים שונים של מערכות טיהור אוויר כאשר לכל מערכת שכזאת מאפיינים ויתרונות משלה. בין הסוגים הנפוצים של מטהרי אוויר ובין היתר: מטהרי אוויר מכניים, מטהרי אוויר אלקטרוניים ומסנני פחם.

גודל החלל: המטרה תהיה לבחור במטהר אוויר אשר בכוחו לטהר את האוויר בחלל בצורה האפקטיבית ביותר, תוך דגש על פרמטר של חסכון בחשמל ולכן, קיימת חשיבות להתאים את המערכת הנבחרת לגודל החלל.

המקום עבורו מיועד מטהר האוויר: מטהר אוויר המיועד לדוגמא למפעל, יהיה בדרך כלל שונה במהותו ממטהר אוויר אשר מיועד לבית. מעבר לכך, הבחירה בסוג מטהר האוויר יכולה להשתנות גם בין הבתים בהתבסס על פרמטרים כגון: האם יש באותו הבית חיות מחמד, גודל הבית, האם בעלי הבית מעשנים וכדומה..

מחיר: טווח המחירים של מערכות טיהור אוויר הינו גבוה במיוחד ולכן, אחרי הבנת מלוא הצרכים ממטהר האוויר ההמלצה תהיה לבצע סקר מחירים ולתכנן בהתאם את התקציב למטרה.

עושים את הבחירה הנכונה

מכיוון שקיימים סוגים רבים של מערכות טיהור אוויר ומכיוון שקיימת חשיבות גבוהה להתאים את סוג מטהר האוויר לחלל עבורו היא מיועדת (בהתבסס על שורה של פרמטרים בעלי השפעה), ההמלצה תהיה להיוועץ באנשי מקצוע בעלי הבנה בתחום בטרם הבחירה וזאת על מנת לוודא שתקבלו את ההחלטה הנכונה ביותר בנושא.

מטהרי אוויר