כולנו רוצים לשהות במתחם נעים, מריח טוב, עם אוויר רענן ותחושת ניקיון. הבעיה שהרבה פעמים אנו נמצאים במקום שמכיל אנשים רבים, מקום סגור וחנוק, מקום עם טחב שיצא מכלל שליטה, מקום עם פטריות שמתחבאות מאחורי ארונות ומדפים, מקום שנמצא בקרבת מקום לשירותים או לפחים. כך שאין ברירה אלא לנשום את החיידקים של אנשים אחרים, אין ברירה אלא לחכות לצאת החוצה על מנת לשוב ולנשום כפי שצריך. זה הזמן לתקן את הטעות ולהבהיר חד משמעית שכן יש ברירה – ושמה יוניזטור וטהר אוויר.

מהות

 

תפקידו של יוניזטור ומטהר אוויר הוא לנקות את האוויר מכל מה שלא אמור להיות בו. כך שהוא מטהר ומנטרל ריחות רעים, אבק, אלרגנים שונים, עשן, חיידקים, עובש ועוד. כך שמדובר בנטו בריאות. באופן שכזה ניתן להיות בחלל עם אנשים חולים או עם אלמנטים שקשורים לאלרגיות ולהישאר בריאים וללא תופעות לוואי אלרגניות. כיוון שמדובר לא רק במכשיר שמייעל את השהות במקומות סגורים, אלא גם במכשיר ששומר על בריאותם של אנשים, רבים מבתי העסק בוחרים להתקין אותו, אם לטובת תחושת הלקוחות ואם לטובת בריאות העובדים.

תקנים

יוניזטור מטהר אויר

כיום ניתן למצוא מגון מטהרי אוויר שמשלבים בתוכן יוניזטורים. לא רק זאת אלא שניתן גם לייצור מכשיר לפי הזמנה אישית וזאת לפי דרישת הלקוח, אפילו עבור ציוד למסעדות. כך למשל אם הלקוח מציין שמדובר במקום שחשוף למגוון רעלים, ניתן יהיה להתאים את מרכיב היוניזטור ומטהר האוויר לטובת סינון יותר ייעודי ואף לפי גודל המקום. בנוסף מדובר גם על מכשירים שעומדים בתקנים המחמירים, כך שגם מכון התקנים הישראלי, גם מכון התקנים הקנדי וגם ארגון NATO, מעניקים להם את האישורים המיוחלים – כך שברגע שמתקינים מכשירים אלו ניתן לדעת שבחרתם נכון ולא לקחתם הימור מיותר.

שליטה מלאכותית

בעיקרון האוויר שנועד לנשימה, הנו אוויר נטול רעלים. אומנם הוא כן היה מתוכנן לכלול מגוון אלרגנים, (לא חסרים מרכיבים אלרגנים טבעיים עקב שלל פריחות), אך השורה התחתונה היא שכולנו נועדנו לנשום אוויר נקי. היופי במטהר אוויר ויוניזטור שהוא מאפשר לדמות את האוויר הראשוני, את האוויר הטבעי ביותר. כך שגם אם ברגע נתון לא ניתן לשלוט על רמת הזיהום שבאוויר, לפחות ניתן לדעת שניתן לשלוט על איכות האוויר אצלנו בבית, במוסדות השונים ובבתי העסק.