תקנון אתר מכירה "תלתן שיווק וסחר" – מבוא וכללי , מרץ 2022

מנהלי האתר תלתן שיווק וסחר הינם בעלי עסק ליבוא ושיווק מטהרי אוויר, עסק המנוהל מאז שנת 1994.

התקנון רשום בלשון זכר לצרכי נוחיות רישום בלבד והוא מכוון גם ללשון נקבה.

אתר תלתן שיווק וסחר מנוהל ומתוחזק ע”י תלתן שיווק וסחר ח.פ. 056098577 והינו אתר ברשת האינטרנט, המשמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים ושירותים ע”י ציבור הגולשים באינטרנט בישראל, בין היתר באמצעות השתתפות במכירות רגילות ו/או מכירות קבוצתיות ו/או מכירות פומביות.
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו ע”י הלקוח בחנות תלתן שיווק וסחר.
התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין הלקוח לבין תלתן שיווק וסחר לכל דבר ועניין.
הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו, כתנאי מוקדם להתקשרות בינך לבין תלתן שיווק וסחר.


גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג עפ”י הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאיי תקנון זה, הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר האינטרנט של תלתן שיווק וסחר.
לבעלי האתר הזכות הבלעדית בכל עת עפ”י שיקול דעתם לבטל או להפסיק שימוש של כל משתתף באתר מכל סיבה שיראו לנכון.

הגעה לחנות/ משרד תלתן שיווק וסחר
אין להגיע לחנות תלתן שיווק וסחר ללא תיאום מראש וללא בירור שהפריט שברצונכם להזמין, אכן נמצא בחנות ו/או במלאי.
אין להגיע לחנות תצוגה /משרד תלתן שיווק וסחר ללא תיאום מראש וללא בירור שהפריט שברצונכם לראות ולהזמין, אכן נמצא בתצוגה ו/ או במלאי.

יתכן כי מחירי מוצרים בחנות / משרד שונים ממחירי המוצרים באתר (לעיתים נמוכים ולעיתים גבוהים יותר) וזה משיקולי הנהלה ושיקולים אחרים.

יכולת הלקוח להשתתף ברכישות באתר

תנאי מוקדם לאישור הרכישה של משתתף הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגבייה של סכום הרכישה.
רשאי לקנות באתר כל בעל כרטיס אשראי בר תוקף שהונפק בישראל ובעל תא דואר אלקטרוני (אימייל) ובעל כתובת מגורים בישראל ומעל גיל 18
במידה והמזמין הינו קטין או אינו זכאי לבצע פעולות ללא אישור אפוטרופוס יראה השימוש באתר כמאושר ע”י אפוטרופוסו.
שיטות המכירה
מכירה רגילה: במכירה זו מוצעים כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:
באתר מוצעים למכירה מוצרים המלווים בתמונות. התמונות נועדו להמחשה בלבד, וליד כל מוצר יוצג תיאורו בעברית ומחירו בש”ח, כולל מע"מ כחוק.
במכירה רגילה רשאי כל משתתף למסור את פרטי כרטיס האשראי באתר עצמו או בחנות תלתן שיווק וסחר באמצעות מענה טלפוני של החנות כפי שמפורסם – 08-9408366 .

השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה אצל חברת האשראי של הלקוח וכמו כן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת תהליך המכירה.
כל המוצרים המוצגים באתר מצויים במלאי, אם קרה שבשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לצפותן בעת ביצוע ההזמנה אזלו המוצרים שהוזמנו מהמלאי, תימסר על כך הודעה תוך יום עסקים לצרכנים וכספם יושב להם במלואו ללא כל התנייה.
אם אזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לצפותן בעת ביצוע ההזמנה, תבטל תלתן שיווק וסחר את המכירה תוך יום עסקים ותשיב לצרכן את מלוא התמורה ששילם או תציע לו מוצר חלופי שווה ערך או שווה יותר לפי בחירת הצרכן.
במידה ומוצר מוצג באתר ללא מחיר, זה אומר שהוא אינו במלאי ועשוי להגיע בעתיד הקרוב, אך כעת לא ניתן להזמינו עדיין.
מכירות קבוצתיות לא מבוצעות באתר – המעוניין במכירה קבוצתית יפנה אלינו ישירות לצורך קבלת הצעת מחיר.
מכירות פומביות כרגע לא מבוצעות.

אופן השתתפות במכירות
הלקוח יוכל להוסיף לסל הקניות כל מוצר באתר וזאת לאחר התרשמותו מהמוצר וממחירו
הלקוח יוכל לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות, כל עוד לא נסתיימה ההזמנה. בתום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה, ולבצע תשלום עבור הקנייה.

לצורך השלמת הליך ההרשמה יבחר כל משתתף שם משתמש וסיסמא. לאחר בחירת שם משתמש וסיסמא יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון; שם, כתובת, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, מס’ כרטיס אשראי, תוקף כרטיס האשראי וכ”ו.
הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה. לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף למבצע הפעולה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים באופן מלא ובמדויק.
מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע תלתן שיווק וסחר בדיקת אמיתות של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע”י חברת כרטיס האשראי תישלח ההזמנה.
לאחר אישור העסקה המכירה תתועד אצל תלתן שיווק וסחר.
חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו התבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר אישור העסקה ע”י חברות האשראי.
הפרטים שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה ב תלתן שיווק וסחר יהווה ראייה לכאורה לנכונות הפעולה ולביצועה.
הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, והעושה כן צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.
במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה ולפיה הוא יידרש ליצור קשר עם תלתן שיווק וסחר לצורך הסדרת ביצוע העסקה עם חברות האשראי. במקרה האמור יחל מניין ספירת הימים באשר למועד ביצוע המשלוח ממועד אישור העסקה ע”י חברות האשראי.
לא פעל הלקוח להסדרת התשלום, יראו לנכון תלתן שיווק וסחר את העסקה כמבוטלת ו/או עפ”י שיקול תלתן שיווק וסחר בלבד תיראה העסקה כמבוטלת.
לפרטים נוספים ובירורים ניתן לפנות אל תלתן שיווק וסחר טלפונית, לטלפון מספר 08-9408366 . ניתן גם לפנות באמצעות דואר אלקטרוני: tiltan-t@zahav

.net.il

ביטול עסקאות/החזרת מוצרים
המוצר יוחזר באריזתו המקורית תוך 14 ימים מיום קבלתו.
לא ניתן להחזיר כלל מוצר שהותקן ו/או חובר לחשמל ו/או השתמשו בו.
הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתישלח בכתב ו/או בפקס ו/או בדואר אלקטרוני ישירות אל תלתן שיווק וסחר.
ניתן להודיע על ביטול הזמנה גם טלפונית.
במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% או 100 ש”ח – לפי הנמוך. דמי הביטול ייגבו רק בעת ביטול שלא עקב פגם במוצר.
כמו כן, יחויב הלקוח על עלות המשלוח שבוצע לכתובת שביקש, או לחלופין, במידה ולא ושילם על משלוח זה, הוא לא יזוכה על סכום המשלוח בעת ביטול העסקה שלא עקב פגם במוצר.
על המוצרים המוחזרים להגיע אל משרדינו ברחוב בן גוריון 4, נס ציונה משרד מספר 106, מיקוד 7403201 .
בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה – החזרת המוצר תעשה על חשבון הצרכן. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה – החזרת המוצר תעשה על חשבון תלתן שיווק וסחר וכמו כן משלוח המוצר החדש אל הלקוח, וזה בתנאי שלא ביטל את העסקה לגמרי
כמו כן הודעה על הביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון.
תלתן שיווק וסחר לא תהיה אחראית ולא תישא באחריות בכל נזק ישיר/עקיף/תוצאתי/מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר ו/או אי קבלת המוצר. במקרים בהם מוצר לא יסופק לצרכנים, תלתן שיווק וסחר תדאג לספק לצרכנים מוצר חלופי חדש או תבטל את העסקה ותשיב להם את מלוא התמורה ששילמו במלואה.
תלתן שיווק וסחר תהיה רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה עפ”י שיקול דעתה הבלעדי, ואז תפורט לצרכן סיבת הביטול
תלתן שיווק וסחר לא תהיה אחראית לנזק שנגרם ללקוח מכל סוג שהוא, ולא תהיה חייבת בפיצוי כלשהו בגין ביטול זה לרבות מהסיבות שלהלן:
1) .. נפלה טעות קולמוס חריגה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאורו ובין אם בתמונתו1
2) 2. אם יראה כי אירעה תקלה חריגה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין
3) 3.במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.
מיד עם ביטול העסקה ע”י תלתן שיווק וסחר כספם של הצרכנים יושב במלואו.
מוצרים אשר נפגמו בזמן המשלוח תלתן שיווק וסחר ללקוח, יוחלפו על ידינו במוצר זהה ללא כל תמורה, כאשר המשלוח יעשה על ידינו ללא כל תמורה, מיד עם הגעת המוצר הפגום למשרדינו, ובתנאי שאכן המוצר נפגם בזמן המשלוח.
אם אזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לצפותן בעת ביצוע ההזמנה, תבטל תלתן שיווק וסחר את המכירה תוך יום עסקים ותשיב לצרכן את מלוא התמורה ששילם, או תציע לו מוצר חלופי שווה ערך לפי בחירת הצרכן.

אבטחת מידע
האתר משתמש במערכת אבטחה מהמתקדמות בעולם, המושתת על טכנולוגית אבטחה מהמתקדמות בעולם המסחר האלקטרוני.
פרוטוקול אבטחה SSL הותקן על מחשבי השרת עליהם מושתת אתר מתקדם זה.

הצהרת פרטיות
על מנת להשלים את הליך הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים; שם, שם חברה, מס’ ת.ז/ח.פ, כתובתו, כתובת דואר אלקטרוני, מס’ כרטיס אשראי, תוקף וכ”ו.
מובהר כי הפרטים הנ”ל מועברים אלינו כשהם מוצפנים. אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקניה, לצורך משלוח המוצרים וחיוב כרטיס האשראי. אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי.


מקום שיפוט
סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט: תל אביב, חיפה, נצרת, באר שבע וירושלים.


משלוח
המחירים המפורסמים באתר כוללים דמי משלוח, תקפים ונכונים לגבולות מדינת ישראל, וגבולות הקו הירוק, וכוללים מע”מ כחוק.
הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מחנות תלתן שיווק וסחר עפ”י התנאים המוצגים בדף המכירה, וזאת בתאום מראש עם תלתן שיווק וסחר באשר למקום ומועד האיסוף.
מוסכם כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.
תלתן שיווק וסחר מפרסמת מחיר המוצר, מחיר המשלוח ומחיר המוצר כולל משלוח, שהוא המחיר הסופי.
תלתן שיווק וסחר לא תהיה אחראית לאיחורים באספקת המוצרים ו/או השירותים הנובעים מסיבות שאינן בשליטתה (תקלות במערכת ההתקשרות, טלפון או מחשוב, אירועים של כוח עליון, שביתות, נזקי טבע, מצבי חירום במשק, מלחמה וכ”ו.)
בנסיבות אלו שצוינו או אחרות שלא מטעמי תלתן שיווק וסחר תבוטל המכירה באופן חד צדדי מטעם תלתן שיווק וסחר או מטעם הלקוח, הזכאי לבטל את המכירה. זיכוי כספי מלא יינתן במעמד זה ללקוח. כמו כן הלקוח יהיה פטור מתשלום דמי ביטול.
תלתן שיווק וסחר אינה מתחייבת לאספקת המוצרים למתגוררים בישובים אשר קיימת בעיית גישה אליהם מטעמים ביטחוניים. במקרה זה ניתן לתאם נקודת מפגש קרובה למקום מגוריהם (עד להובלה לנקודת המפגש חלה עלות הובלה שתתואם מראש).
המשלוח מתבצע באמצעות קבלני לוגיסטיקה וחברות שילוח ידועות ושליח אישי.
מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון חברות השילוח ועל אחריותם וכפופים להימצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה, ועם כל זאת מתחייבת תלתן שיווק וסחר לאספקת המוצרים במועד בלי תלות באופן המשלוח.
קונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו, תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של השליחים/חברת השליחויות, לצורך תאום נוסף של מועד אספקה.
זכות המלאה להחליט את אופן המשלוח יהיה לפי שיקול דעתה הבלעדי של תלתן שיווק וסחר ובכפוף לאספקת המוצרים במועד המצוין בדפי המכירה.
– היה ולקוח משנה מיקום מסירת חבילה למשלוח ע’’י שליח אקספרס (משלוח מהיר) ו/או כל פרט אחר ו/או מאשר להשאיר החבילה במקום כלשהו ללא השגחה או בנוכחותו – האחריות הבלעדית על החבילה הינה על הלקוח בלבד!!!


מחירון משלוחים ומועדי אספקה
איסוף עצמי: 0 ש”ח, ללא עלות.


משלוח מהיר/אקספרס עם שליח עד בית הלקוח – עד 10 ימי עסקים: ללא עלות.


ישנם אזורים בארץ שלא ניתן לנו (תלתן שיווק וסחר) לשנע אותם ללא עלות המשלוח או באי עלות המשלוח המצוינת באתר, ולכן בטרם ביצוע העסקה, ובהסכמתו של הלקוח בלבד, תתיכן גבייה בתיאום והסכמה של עלות נוספת.


ישנם אזורים בארץ, כגון אזורים אחרי הקו הירוק, אשר זמן האספקה אליהם ארוך מהרגיל.


יום שישי אינו נחשב יום עסקים למשלוח, מאחר וחברות השליחויות והשליחים אינם מספקים משלוחים ביום זה.


מדיניות תשלומים
במכירה בתשלומים רשאית תלתן שיווק וסחר לגבות את דמי המשלוח , אם יהיה, בתשלום הראשון. ניתן לפרוס את סכום הרכישה בתשלומים בצורה הבאה
בקנייה עד 600 ש”ח התשלום מתבצע בתשלום אחד בלבד.
בקנייה מעל 600 ש”ח ניתן לבצע עד 3 תשלומים או כפי שהאתר מאפשר לפרוס תשלומים.
זכור: במידה וסכום הקנייה נמוך מ-600 ש”ח, תתבצע גבייה בתשלום אחד בלבד

 
המחויבות שלנו להגנת הפרטיות
הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.
כדי לוודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.


המידע שאנו אוספים:
בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו’, נדרש מידע כמפורט
שם, ת.ז., כתובת, דוא”ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו.’
לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מתנה לאדם אחר
רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא”ל, כתובת, טלפון וכו.’


מה אנחנו עושים עם המידע
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו’)
המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).
מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד
במקרה ששלחת לנו דוא”ל נשתמש בכתובת הדוא”ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא”ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.
אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות.
במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסוים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הנשים הנרשמות לשאלון מסוים באתר, וכו’, אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר.
כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.


המחויבות שלנו לאבטחת מידע
אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.


יצירת קשר אתנו
לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה tiltan-t@zahav.net.il


הגנה מיוחדת על קטינים
איננו אוספים כל מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו קטין, אלא באישור הורה.


אחריות למוצרים
מובהר בזאת כי האחריות על המוצר מוטלת על תלתן שיווק וסחר, עפ”י כתב האחריות המצורף למוצר.
אם חלה תקלה בפעולתו של המוצר, על הצרכן לפנות ל תלתן שיווק וסחר עפ”י כתב האחריות שבו.
באחריותו של הלקוח להביא לתיקון ולאסוף מטהר שנדרש לו תיקון לאחר תיקונו מהכתובת רחוב בן גוריון 4 נס ציונה משרד מספר 106 .


תקופת האחריות של מטהרי האוויר באתר זה הינה לשנתיים מיום הרכישה, ולכן מצאנו לנכון לא לציין זאת בכיתוב בנפרד לכל מוצר, אלא בתעודת האחריות המצורפת לכל מטהר ומטהר, אין אחריות על מסננים.


פרטים ליצירת קשר:
טלפון: 08-9408366 , פקסימיליה : 08-9401456
דוא"ל: tiltan-t@zahav.net.il